Kalendář

Brány léta 2022

Slavnost letního slunovratu inspirovaná Gondolinem.

Jarní údržba

Během jara je naplánvané kácení a zpracování borovic napadených kůrovcem a zasazení několika ovocných stromů. Kdo by se chtěl přidat, kontaktujte Bagra na tel.: 776 140 099

Pracujeme jak počasí a další okolnosti dovolí :)

Dřevorubecký larp

Konečně je to tady. Jedinečná možnost zažít pravý Dřevorubecký Larp na vlastní kůži. Půjde o betatest, tak vám za vaši účast možná i něco zaplatíme. Náplní bude kácení vzrostlých suchých borovic, jejich odvětvení, porcování a odvoz na skládkub (ne na skládku odpadu, ale dřeva), čištění lesa od větví a zbytků kůry.

Termín je od pátku 5.11. do neděle 7.11. 2021 - druhý a třetí běh budou následovat s týdenním odstupem. Vše se bude odehrávat v Divočině. Máme pro vás připravené to nejrealističtější prostředí, kulisy a vybavení, které jste na žádném jiném larpu nezažili. Ubytovaní v luxusním hostinci a nebo v seníku a erární jídlo po celou dobu akce. Na vše bude dohlížet zkušený instruktor, který vás k opravdu nebezpečným věcem nepustí:) Tuto možnost máme díky spolupráci s městem Dubá a její lesní správou, kterou jsem přemluvili, aby do okolí nepouštěla harvestory, které by les zničily.

Kdo má zájem pomoct zachraňovat les, hlašte se - míst je omezeno a akce se nemusí opakovat.

Děkuji za pozornost,

Bagr